0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Mieszkania
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

O nas
cnif

Al. NMP 29,
42-200 Częstochowa

Tel. 507 090 517

O nas

Nowoczesne biuro nieruchomości Z myślą o Państwa oczekiwaniach stworzyliśmy nowoczesne biuro nieruchomości zrywające z wizerunkiem skostniałego „pośrednika”, pobierającego wynagrodzenie wyłącznie za skojarzenie stron. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, dołożymy wszelkich starań aby obalić ten mit. Szacunek dla klienta Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta, szacunek dla jego wymagań, czasu i pieniędzy. Współpraca z nami będzie dla Państwa przyjemnością. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz zwyczajnie ludzkie podejście i zrozumienie Państwa potrzeb. Profesjonalna obsługa dla Państwa satysfakcji Zakup, sprzedaż bądź najem nieruchomości zwykle kojarzone są ze skomplikowanym przedsięwzięciem pełnym pułapek i zawiłości. Naszą rolą jest pełna i profesjonalna obsługa każdej transakcji. Tylko u nas znajdziecie Państwo tak kompleksową ofertę. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie realizacji transakcji – od oględzin nieruchomości, poprzez wszystkie formalności, aż do przekazania kluczy. Satysfakcja naszych klientów zawsze jest dla nas najwyższym priorytetem. Wszystkie formalności w jednym miejscu Cenimy Państwa czas i stąd dla Państwa komfortu i wygody oferujemy także obsługę w zakresie kredytowania transakcji. Doradca finansowy pomoże wybrać Państwu optymalną ofertę kredytową w dowolnym banku. I uwaga!!! Tylko u nas zrobi to bez żadnych dodatkowych opłat!!!

więcej »
  • cnif (37)
Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:
Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Mieszkaniami nazywa się nieruchomości wybudowane lub przebudowane tak, aby mogły służyć do celów mieszkaniowych. Tworzą je zespoły pomieszczeń wydzielone trwałymi przegrodami budowlanymi. Co istotne, każde z mieszkań musi mieć niezależne wejście z klatki schodowej, ulicy lub ogrodu.

Z uwagi na ilość izb, wyróżnić można kawalerki, mieszkania dwu-, trzypokojowe i większe. Oprócz nich wydzielone są pomieszczenia pomocnicze: przedpokój, łazienka, toaleta, spiżarnia, garderoba, schowki i inne pomieszczenia znajdujące się w ich obrębie.

Wśród mieszkań wyróżnić można różne formy budownictwa. Każdy z nich ma inny rodzaj własności. Przede wszystkim są to mieszkania przeznaczone na sprzedaż i wynajem, budowane w celach osiągnięcia zysków przez inwestorów. Tego typu lokale oferowane są na rynku pierwotnym nieruchomości.

Wyróżnić można również mieszkania spółdzielcze, które oddawane do użytku przez spółdzielnie mieszkaniowe, a przeznaczane dla członków do nich należących. Można mieć różnego rodzaju prawa do tego typu nieruchomości.

Ponadto wśród mieszkań znajdują się lokale komunalne, które budowane są za pieniądze z budżetu gminy. W dużej mierze są socjalne i interwencyjne, jednak część z nich jest z możliwością wykupu.

Oprócz nich wspomnieć warto o tzw. mieszkaniach społeczno-czynszowych, które budowane są przez towarzystwo budownictwa społecznego przy wsparciu Krajowego Funduszu Mieszkaniowego.

Mieszkania na sprzedaż dostępne są zarówno od osób prywatnych, jak i firm. W obrocie nimi bardzo często uczestniczą pośrednicy. Mieszkania mogą być z tzw. rynku pierwotnego, gdy są nowo wybudowane. Oferują je deweloperzy. Z kolei mieszkaniami z rynku wtórnego sprzedają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

Copyright © 2011-2017 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry